Компанія Інтерстарч Україна виробляє широкий асортимент крохмалепродуктів, що є ключовими інгредієнтами для харчової та нехарчової промисловості. Більш ніж піввікова історія роботи крохмале-патокового виробництва дає нам глибоке розуміння процесів, а заводи в Україні та Німеччині — можливість застосування сучасних методів переробки зернових та впровадження технологічних інновацій. Якісна сировина, вирощена на полях наших багаторічних партнерів-аграріїв, оперативна та оптимально організована логістична система, а також клієнтоорієнтованість є основою ефективного співробітництва Інтерстарч Україна з компаніями на усіх континентах світу.

Ми вміємо знаходити індивідуальні рішення згідно з запитами клієнта та допомагаємо створювати традиційні та нові високоякісні продукти для кінцевих споживачів — сила природи для сильних брендів.

Пошук продуктів

Для скидання вкладки "Пошук" до початкового стану натисніть на кнопку "Пошук" ще раз.
Виставка Інгредієнтів «Fi Africa 2021» 2-4 серпня  Каїр, Єгипет
Виставка Інгредієнтів «Fi Africa 2021» 2-4 серпня Каїр, Єгипет

Ми вважаємо, що Єгипет є перспективною, найбільш густонаселеною країною, що швидко розвивається в регіоні Близького Сходу та Африки та приваблює компанії з усього світу. Команда Інтерстарч Україна вирішила провести три дні на Виставці «Fi Africa 2021».

Інтерстарч Україна презентувала свою продукцію на Gulfood 2019
Інтерстарч Україна презентувала свою продукцію на Gulfood 2019

Цього року компанія «Інтерстарч Україна» втретє презентувала свою продукцію на заходах Gulfood, взявши участь в рамках колективного стенду українських виробників.

Інтерстарч Україна на виставці IBA 2018 в Мюнхені
Інтерстарч Україна на виставці IBA 2018 в Мюнхені

IBA займає провідне місце в світі серед спеціалізованих виставок хлібопекарської та кондитерської галузі. На IBA 2018 Iнтерстарч Україна спільно з Інтерстарч ГмбХ презентували свою продукцію, серед якої - кукурудзяний нативний та модифікований крохмалі, Ваксі кукурудзяний крохмаль, пшеничний глютен, рідкі та сухі глюкозні сиропи, безглютеновий крохмаль, безглютенові суміші для випікання ТМ Gründorf.

Інтерстарч Україна забезпечує високу якість власної продукції для застосування як у харчовій, так і в нехарчовій промисловості. Виробничі потужності сертифіковані за стандартами ISO9001, ISO22000 (HACCP), FSSC 22000 (GFSI) і Halal. Систематичне тестування та аудити, що проводяться виробничими лабораторіями, а також незалежними експертами, підтверджують, що якість продукції Інтерстарч Україна відповідає високим стандартам якості та харчової безпеки.

Для зворотного зв’язку заповніть форму.
Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
Вгору