Компанія Інтерстарч Україна виробляє широкий асортимент крохмалепродуктів, що є ключовими інгредієнтами для харчової та нехарчової промисловості. Більш ніж піввікова історія роботи крохмале-патокового виробництва дає нам глибоке розуміння процесів, а заводи в Україні та Німеччині — можливість застосування сучасних методів переробки зернових та впровадження технологічних інновацій. Якісна сировина, вирощена на полях наших багаторічних партнерів-аграріїв, оперативна та оптимально організована логістична система, а також клієнтоорієнтованість є основою ефективного співробітництва Інтерстарч Україна з компаніями на усіх континентах світу.

Ми вміємо знаходити індивідуальні рішення згідно з запитами клієнта та допомагаємо створювати традиційні та нові високоякісні продукти для кінцевих споживачів — сила природи для сильних брендів.

Пошук продуктів

Для скидання вкладки "Пошук" до початкового стану натисніть на кнопку "Пошук" ще раз.
#Ukrainians ask #NATO to close the sky over #Ukraine
#Ukrainians ask #NATO to close the sky over #Ukraine

Ми сподіваємося, що агресія та війна закінчиться і ми зможемо повернутися до своєї роботи. А сьогодні вся країна проситт, щоб НАТО закрило над нами небо та зберегло якомога більше життів.

У зв'язку з військовим станом, Інтрестарч Україна не може гарантувати стабільну роботу та виконання всіх зобов’язань згідно заключних контрактів.
У зв'язку з військовим станом, Інтрестарч Україна не може гарантувати стабільну роботу та виконання всіх зобов’язань згідно заключних контрактів.

Інформуємо вас, що Торгово-Промислова Палата України засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили): військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою для введення указом Президента України №64 військового стану з 5:30 ранку 24 лютого.

Війна! Росія розпочала неоголошену війну проти України 24 лютого!
Війна! Росія розпочала неоголошену війну проти України 24 лютого!

Війна! Росія напала на Україну, це війна не лише українського народу, а й усього цивілізованого світу. Немає жодних ілюзій, що Російська Федерація прагне захопити Україну, та назавжди відірвати її від всього світу, знищити демократію та народ України. Все що зараз може робити Україна, кожна компанія, кожна людина на території нашої суверенної держави - це захищатися. Захищати своїх рідних та близьких, захищати свій народ, захищати свою державу від ворогів в обличчі Росії.

Інтерстарч Україна забезпечує високу якість власної продукції для застосування як у харчовій, так і в нехарчовій промисловості. Виробничі потужності сертифіковані за стандартами ISO9001, ISO22000 (HACCP), FSSC 22000 (GFSI) і Halal. Систематичне тестування та аудити, що проводяться виробничими лабораторіями, а також незалежними експертами, підтверджують, що якість продукції Інтерстарч Україна відповідає високим стандартам якості та харчової безпеки.

Для зворотного зв’язку заповніть форму.
Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
Вгору