Про нас

Маючи досвід роботи з виробництва крохмалепродуктів більш ніж 50 років, компанія Інтерстарч Україна прагне бути надійним партнером. Наша мета — надання продуктів світового рівня — вчасно, в рамках бюджету та відповідно до специфікації.

Як виробник і постачальник інгредієнтів для харчової та нехарчової промисловості, Інтерстарч Україна пропонує широкий асортимент — більше 40 видів продукції, отриманих шляхом переробки кукурудзи та пшениці: нативні та модифіковані крохмалі, глюкозні, мальтозні та глюкозно-фруктозні сиропи, безглютенові пекарські суміші, глютен, кукурудзяна олія, інгредієнти для виробництва кормів, а також повний спектр крохмалепродуктів згідно з індивідуальними специфікаціями клієнтів. Основними галузями застосування є виробництво продуктів харчування, кормів для тварин, а також продуктів індустріального призначення. Продукція Інтерстарч Україна регулярно тестується виробничими та незалежними лабораторіями для забезпечення стабільної якості та відповідності вимогам безпеки продуктів.

Ми використовуємо для переробки високоякісну сировину, вирощену відповідно до міжнародних стандартів. Вона також відповідає додатковим вимогам і проходить додатковий контроль. Інтерстарч Україна постійно співпрацює з низкою надійних партнерів — сільськогосподарськими підприємствами з загальним земельним банком більше 50 тисяч гектарів, що дозволяє контролювати повний цикл від посіву до збирання зерна. Річний обсяг кукурудзи, що ми переробляємо, складає більш ніж 600 тисяч тонн на рік.

Продукція виробляється на сучасному обладнанні трьох підприємств: «Дніпровський крохмалепатоковий комбінат» (Україна), завод «Інтеркорн Корн Процесінг Індастрі» (Україна) та завод «Interstarch GMBH» (Німеччина). Усі виробничі потужності сертифіковані за стандартами: FSSC 22000 (GFSI), ECOVADIS Bronze, отримані сертифікати Halal і Halal MUI. Використовуючи оптимально організовану логістичну систему поставок готової продукції по всьому світу, ми встановили міцні партнерські стосунки з клієнтами у більш ніж 70 країнах світу.

Інтерстарч Україна опирається на команду кваліфікованих менеджерів і технологів, що має багаторічний досвід технічної підтримки клієнтів у харчовому та нехарчовому секторах. Ми розробляємо нові продукти за спеціальними запитами клієнтів згідно з заданими вимогами та бюджетами. Висококваліфіковані співробітники компанії допомагають із впровадженням інгредієнтів у виробничий процес. Ми відповідаємо цінностям і стандартам, що прийняті серед світових брендів.

Сила природи для сильних брендів.

Вгору