FAQ

Як я можу зв'язатися з Інтерстарч Україна?

Контакти компанії Інтерстарч Україна розміщені у вкладці «Контакти» цього сайту. Також внизу головної сторінки є форма для зворотного зв'язку, а на інших сторінках є кнопки запиту додаткової інформації. Вам потрібно заповнити обов'язкові поля, надіслати анкету — і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Як швидко знайти потрібний інгредієнт на сайті?

Є декілька варіантів пошуку. Через вкладку «Пошук продуктів» за категоріями, підкатегоріями чи за застосуваннями у готовій продукції. Також є можливість пошуку інгредієнтів одночасно, вибираючи категорії та застосування через «Пошук» у цій пошуковій системі — результат формується автоматично в залежності від вибору категорії та застосування.

Також на самому сайті розташована графа пошуку. Введіть запит, і система видасть всі сторінки сайту, на яких фігурують слова, що ви шукали.

Які умови поставки?

Компанія Інтерстарч Україна поставляє продукцію за допомогою залізничного, морського та автомобільного транспорту. У вкладці «Умови поставки» є таблиця з даними про всі види фасування. Вибрати потрібний продукт необхідно у вікні над таблицею. Також перейти до таблиці можна з картки товару, який вас зацікавив. Для додаткової інформації — заповніть форму зворотного зв'язку на головній сторінці сайту, і наші фахівці з вами зв'яжуться.

Чи сертифікована продукція Інтерстарч Україна?

Всі виробничі потужності компанії Інтерстарч Україна сертифіковані за стандартами ISO22000 (HACCP), FSSC 22000 (GFSI) і Halal. Усі сертифікати продукції Інтерстарч Україна можна подивитися на сайті в розділі «Сертифікати» або зробити запит, використовуючи форму зворотного зв'язку.

Як стати частиною команди Інтерстарч Україна?

Якщо ви хочете стати частиною команди Інтерстарч Україна — заповніть форму зворотного зв'язку, що розташована внизу головної сторінки цього сайту. В поле «Коментар» вкажіть, що вас цікавлять вакансії компанії. Наші фахівці зв'яжуться з вами і проконсультують з цього питання.

Для зворотного зв’язку заповніть форму. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
Вгору